HAKKIMIZDA

Çorap, iç giyim, ev ve spor giyimi dalında ülkemizde birçok ilke imza atan Katia&Bony, otuz yılı aşkın sürelik çorap ve iç giyim sektörü deneyimine sahip girişimciler tarafından 2009 yılındakurulmuştur. Katia & Bony; kadın, erkek, çocuk, bebek çorap, iç giyim, pijama, spor ve ev giyimi koleksiyonlarının sunumunu da özel olarak tasarlanan butiklerde, ‘Live Colorful’ mottosuyla siz değerli müşterilerine sunmaktadır.


Evde, okulda, ofiste, kısacası hayatın her alanında renkli bir dünya yaratmayı ve müşterilerine bu dünyanın tüm renklerini yaşatmayı hedefleyen Katia& Bony, hızlı şehir hayatına uygun, dinamik bir tarz yaratıyor.

Butiklerin yanı sıra Türkiye genelinde 50’ye yakın perakende satış noktasında; Katia & Bony ürünleri yer almaktadır.


Katia& Bony, Türkiye’nin kapasite ve teknoloji anlamında en büyük çorap üreticisi ve lideri olan Bony Group’un ihracattaki gücü sayesinde, Avrupa’nın önde gelen birçok markasıyla, günümüz modasının belirleyicileri arasında yerini almıştır.

1986 yılında kurulan BonyGroup; Fransa, İtalya, İspanya, İsveç, İngiltere, Rusya, Japonya ve Amerika gibi ülkelerde oluşturduğu 50.000 m2’lik güçlü üretim parkuruyla senelik çorap üretimini 150 milyon çifte ulaştırmıştır. Başarılı yönetimi, güçlü sermaye yapısı, gelişen teknolojiye ayak uydurması ve tüketici eğilimlerini dikkate alması Bony Group’un, alanında Türkiye’nin 1 numarası olmasını sağlamıştır.


Memnuniyeti ilke edinen Katia& Bony ailesi, kendi alanında 1 numara olan çözüm ortaklarını seçerek, sizlere yüksek kalite ve son moda şıklığı sunabilmek için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.