BLOG

Eylül, yeni başlangıçların ayı. Sonbahara yavaştan “Merhaba!” dediğimiz, doğanın en güzel renkleri ile tanışık olmaya başladığımız ve çocukların okul bahçelerini şen sesleri ile doldurduğu ay.

Evet, Eylül’de okullar açılıyor. Aslında çok özel yeni başlangıçlara vesile olan bu dönemde insanlar diğer özel zamanlara kıyasla “çılgınca” hediyeler almıyorlar. Ama bir düşünsenize, yeni başlangıçlar yapan, kimi heyecanlı kimi endişeli ve gergin küçüklere minik hediyeler almak ve onları okulun ilk günleri için tatlı bir hevese yönlendirmek hoş olmaz mıydı?

Evet diyorsanız, fakat aklınızda onlara ne alacağınıza dair belirsizlikler varsa, aşağıda sizler için hazırladığımız hediye önerilerimize göz atabilirsiniz:
Hediye Fikirleri-1:

 
Listemizde ilk sırayı okul yıllarında çokça keyif aldığımız abaküs, hesap makinesi, beyaz tahta kalemleri, tebeşir, kırmızı kurşun kalem, küçükken sevdiğimiz ve bizde anısı olan sakızlardan oluşan hediye sepeti alıyor! Bu minik fakat anlamlı hediyelerin yanına iliştireceğiniz, retro renklerde bir Katia&Bony çorapla hediye sepetinizi tamamlayabilirsiniz. Unutmayın ki yeni sezonda (yeni olan her şeyde olduğu gibi) yeni bir çorap her zaman kişiyi mutlu eder ve de çok işe yarar. (Böyle bir hediyeyi bir çocuğa hediye edebileceğiniz gibi yetişkin bir arkadaşınıza da vererek tarihte bir yolculuğa çıkmasına vesile olabilirsiniz.)
 
Hediye Fikirleri-2:

İkinci sepet önerimizi sanatçı ruhlu, enerjik, renkleri seven minikler için hazırladık. Bu sanat sepetine her çeşit boyayı (kuru, sulu, guaj, pastel) ekleyebilirsiniz. Renkli post-itler, ataçlar, not defterleri ve ressamların hayatları ile ilgili ilginç bir kitabı sepete koyduktan sonra en son Katia&Bony’nin çocuk kategorisinden seçeceğiniz renkli bir çorapla sepetinizi son haline getirebilirsiniz. Böyle bir hediye hem çocuğu hem de annesini mutlu edecektir. (Böyle bir şeye anne niye sevinsin ki diyebilirsiniz. Çünkü çorap, çünkü önümüz kış! :))
 
Hediye Fikirleri-3:

Son sepetimiz küçük-büyük düşünürlere geliyor. Bir not defteri, kalemler ve bilyeler ile dolu bir torbadan oluşan bu akıllı sepet, öğrencilerin derslerden sonra dinlenmelerine çok yardımcı olacaktır. O zaman bu sepete daha ilginç bir çorap koymakta fayda var. Katia&Bony çoraplarının üzerindeki karakterler, öğrencilerin hoşuna gidecek, ilgilerini çekecek ve giyerken iyi hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
 
Hayatınızdaki öğrenciler (ya da öğrenci kalmak isteyenler) için hediye fikirleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Biz; retro sever, sanatçı ruhlu ya da küçük düşünürler için kendi kişiselleştirilmiş kutularınızı hazırlamanın, mükemmel bir hediye olacağına inanıyoruz.

Bu arada oluşturduğunuz sepete en uygun çorap hangisi diye düşünüyorsanız, çocuk kategorisinde yer alan farklı tasarımdaki rengarenk çoraplarımızı inceleyebilirsiniz=) Haydi, şimdi okul zamanı!