İptal, İade ve Değişim Talebi

Ürünlerinizin satın alımını gerçekleştirdikten sonra iptal etmek ya da iade etmek isterseniz lütfen aşağıdaki adımları izleyin:  

- Sipariş numaranızı not ederek info@katia.com.tr adresimize email atarak talebinizi bildiriniz. Siparişinizi iptal etmek isterseniz, siparişinizi takip eden 2 saat içerisinde info@katia.com.tr adresimizde ya da 0212 282 16 91 nolu telefonumuza sipariş numaranızla beraber iptal isteğinizi iletmeniz gerekmektedir.

Önemli Not: İptal ve İade işlem taleplerinizde sipariş numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sipariş numaranıza "Hesabım" sayfasından erişebilirsiniz. (örn. Sipariş No: #1000)

-İade işlemleriniz için ürünleri kargo yolu ile bize iletmek isterseniz, aşağıdaki iade adresimizi kullanabilirsiniz. İade işlemini anlaşmalı kargo firmamız MNG Kargo ile yapmanız gerekmektedir:

Organize Sanayi Bölgesi
Atatürk Caddesi, No.10
Çerkezköy/Tekirdağ

- İade veya değişimi yapılmak istenen ürünün kullanılmamış olması, orijinal ambalajı bozulmamış şekilde, faturası veya hediye ise hediye kartı ile birlikte en fazla 15 gün içerisinde gönderilmesi gerekmektedir.

- Faturası veya hediye kartı olmayan, ambalajı hasar görmüş veya ambalajı bulunmayan bir ürünün iadesi veya değişimi söz konusu değildir.

- Şirket adına alınan fatura ile değişim ve iade işlemlerinin yapılabilmesi için iade faturası düzenlenmesi yasal olarak zorunludur.

-İade ve değişim işlemlerinizi, tarafınıza gönderilmiş e-faturanızı değiştirmek ya da iade etmek istediğiniz ürününüzle beraber mağazalarıma getirerek mağazalarımızdan da tamamlayabilirsiniz. 

- Değişimleri daha hızlı gerçekleştirebilmek adına hafta içindeki günleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

- T.C. Sağlık Bakanlığı'nın hijyenik ürün yönetmeliğine göre ayıplı ürün olmadığı sürece, hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır.

Her konuda bizimle Bize Ulaşın sayfamızdan iletişime geçebilir ya da 0212 282 16 91 no.lu telefon numaramızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.